PitBull- RedNose

Shitet nga: Taulant 25 Mar 10:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Kafshet shtëpiak : Qen
Shitet Emma.
Pitbullesh e gjakut te paster Red Nose.(Hunden e kuqe) me Pedigre..
1 her ka pjell klysh ne kombinim me Pigon, 6 klysh te gjith meshkuj.
Arsya e shitjes eshte pershkak te ngrordhjes se Pigos dhe tani po i rrisim super klyshet e kesaj.
Te interesuarit serioz te kontaktojn. qmimi arsyshem..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim