Pitbull Femer Stafford

Shitet nga: Pitbull 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR   150 EUR

Komuna: Prizren
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes pitbull femer stafford 1 vjet e gjys e bukur dhe shum e mir per ne shtepi e shes se spo ka kush mu kujdes un jetoj ne itali per shum info kontaktoni ne viber +393409900524
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim