Pitbull mashkull

Shitet nga: shaqir 17 Jan 18:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Prizren
Kafshet shtëpiak : Qen
eshte 10 muj i ka te marra te gjitha vaksinat shum i mir per familje dhe shum i shoqerushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim