Pitbull

Shitet nga: Ylli 03 Shk 20:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prizren
Kafshet shtëpiak : Qen
Shitet pitbull shum i mir per shpi dhe per me shum informacione mund te kontakoni ne numrin e telefonit +37749757935
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim