Qen,Klysha

Shitet nga: Lanti 21 Sht 15:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Kafshet shtëpiak : Qen
Shesim qene te gjitha llojet e qenve me porosi,mjafton vetem nje kapar dhe per disa dite qenin e keni ne shtepin tuaj,Me passaport EU dhe mikroqip dhe te gjitha vaksinat e duhura.Si dhe llojet e te gjitha maceve.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim