Qen dalmatin

Shitet nga: drilon 17 Pri 23:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   299 EUR

Komuna: Prizren
Kafshet shtëpiak : Qen
shes qenin dalmatin, race e paster, gjinia mashkull, i vakcionuar me rregull si dhe i pastruar prej paraziteve. sapo i ka mbushur nje vit. te vecant e ben ngjyra e kafte e pikave, gje qe haset shume rralle tek kjo race. perndryshe eshte shume i mencur, i merr komandat pa problem. eshte shume i bute me shtepiake dhe mik shume i mire i femijeve por din ta mbroje shtepine nga te panjohurit. mund te shfrytezohet edhe per gjueti. karakteristikat e lartecekura e arsyetojne cmimin.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim