Qen haski

Shitet nga: ramiz 08 Shk 18:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prizren
Kafshet shtëpiak : Qen
Nuk esht agresiv, gjinia e qenit esht mashkull.Dhe është 15 muaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim