Qen iSharrit

Shitet nga: Enver 24 Dhj 02:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Kafshet shtëpiak : Qen
Qen Pastor Ilir nga malet e sharrit 4.5 vjeqar besnik ndaj prones,i mire eshte per roje te shtepise dhe shume luftarak !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim