Qen zagar

Shitet nga: Arlind 29 Shk 14:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prizren
Kafshet shtëpiak : Qen
shitet zagari 50 euro ni vjet e dy muj ika mashkull osht osht i mir per gjuheti per lepra dhe per thi t intetesuarit mujn mena.thirr n.teleon ose mena shkru n viber +377 44 821 128
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim