Qen

Shitet nga: pekinez 08 Nën 19:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Kafshet shtëpiak : Qen
Pekinezi eshte femer i ka 1 vjet e gjys shum e ngushme dhe e bukur shes shum lir baj edhe ndrrim...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim