Qeni i sharrit

Shitet nga: Besnik tahiri 03 Dhj 12:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prizren
Kafshet shtëpiak : Qen
Esht qen i sharrit ka 1 muaj esht shumm i paster dhe ata qe deshirojn ta blejn ju lusim qe te telfonojn me shpejt pershkak se une do ik per jasht faliminderit per mirkuptim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim