Qeni

Shitet nga: Vlash 13 Shk 11:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Kafshet shtëpiak : Qen
Shitet Qeni PitBull klysh 8 mujsh ash i but edhe i mir per familje dhe i ka te gjitha vakcinat dhe pasaporten
Nr i viber +38649337177
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim