Rottweiler (KLYSH) me porosi

Shitet nga: DrShalaj 17 Dhj 16:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prizren
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes klysh me porosi te races se paster (Original) Rottweiler. Keta ne foto jane prind e klyshve ndersa klysht lindin gjat muajit janar.Garantoi se jane race e paster dhe qe nuk jan familjare [(mashkulli ( CEZARI ) dhe femra (BINA )]
Si race jane shume te ndegjushem,roje te mire per oborr,apo ndonje pllac biznesi,shume besnik per pronar dhe tejet te bukur. Qmimi 200 Euro - Mashkulli , 170 Femra , nese i merrni 2 apo me shum Qmimi i diskutueshem! Pres Bleres Serioz.
Kontakt:
Viber: +377-45-513-507
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim