Shes nje qen

Shitet nga: Berk Peqani 24 Dhj 13:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prizren
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes nje qen German spitz e bardhe, femer dhe eshte 1 vjetesh
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim