Terrjer oregjinal 100%

Shitet nga: arjanit 25 Tet 03:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prizren
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes terrjer oregjinal 100% prind i ka te serbia per lufta me garancjon si dhe per Gjueti
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim