Terrjer

Shitet nga: arjan 25 Tet 03:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prizren
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes terrjerin oregjinal 100%. Mosha 12 muj per lufta ipet me Garancjo si dhe per gjueti Emri Tarzan me qmim shum te volitshem :Ose e ndrroj me pula Qura Gusa pitbull
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim