Zagar

Shitet nga: Liridon 14 Shk 14:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prizren
Kafshet shtëpiak : Qen
Shiten kelyshet, kelyshet jan shum te mir, jan nga raca me mir. Kan afer 2 muaj, tani ushqehen ehe me pershesh me qumsht. Jan shum te mir. dhe jipen me cmim shum te volitshem, nje kelysh kushton 50Euro, nese i merrni me shumic 5 e me shume kelysh i merrni me 40Euro.Ju mirpresim, pres vetem blersa serioz. Per me shum kontaktoni:045257617
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim