Zagar

Shitet nga: Liridon 14 Shk 18:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prizren
Kafshet shtëpiak : Qen
Shiten zagaret kelysh, afer 2 muaj. Shum rac e mir. Femra dhe mashqi, shumica jan femra. Femrat ipen me cmim prej 50 Euro, kurse mashqit me cmim 70 Euro. Pres blers serioz: tel: 045257617
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim