Zagar

Shitet nga: Liridon 15 Shk 16:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Kafshet shtëpiak : Qen
Shiten kelyshet zagar. Jane afer dy muaj.Jan shum rac e mir, si njera nder racat me te mira ne Kosov, shumica jan femra dhe ipen me qmim me te lir, ka edhe mashqi. Kur te rriten gjuajn shum ne thi, ata qe mirren me zagar e njohin shum mir kete rac. Jan shum te mir. Ata qe marrin nje cift e marrin me cmim me te lir.Kush eshte i interesuar le te na kontaktoj ne tel:045257617 ose ne chat
Prizren
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim