Zagaret Ballkanca

Shitet nga: Nerdis Alija 23 Gsh 17:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes zagaret ballkanca, nenen e kane te sjellur nga serbia i posedon te gjitha dokumente me pedigre,
2 mashkuj dhe 1 femer, mosha 50 dite
mund te kontaktoni edhe ne viber +37745504811
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim