cane corso mashkull

Shitet nga: cane corso 12 Dhj 23:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Kafshet shtëpiak : Qen
Shesh cane corso mashkull 13 muaj me vesht dhe bisht te prem ne mënyr profesionale per me shum informata ne numer tel+ 37744103133
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim