qen kangall

Shitet nga: leo 13 Shk 18:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prizren
Kafshet shtëpiak : Qen
Shea qenin races kangall ika 9 muj osht shum qen energj arsye qe pe shes kom disa tjer dhe skam koh mu mar me to!!!
Qmimi 250euro i diskutushem ju lutem veq serioz mu lamrue
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim