qen

Shitet nga: artan 12 Pri 02:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Kafshet shtëpiak : Qen
Shitet apo nderrohet me diqka qe na konvenon dy palve pastori belg originl gjinia femr mosha 5muaj I vaksinum prey me teper kontakto ne tel viber watsap 045544202 pll dhe dy buba rac shum e mir me gjeth kuder jan 3javsh bardh e zi mashkull e femer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim