sharri

Shitet nga: lushtak 09 Sht 23:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prizren
Kafshet shtëpiak : Qen
shitet qen sharri i ka kamt e tigrit dhe esht shum i rrall raca e keti qeni dhe i ka 9muj dhe esht qen shum lufarakt.
faliminderit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim