zagar

Shitet nga: gjelal 06 Sht 03:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Kafshet shtëpiak : Qen
Shiten zagart kelysh, Femer dhe mashqi, Cmimi me marrveshje, Pres blers serioz Tel: 049 408 688 - 045 589 218
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim