Mish te fllanzave japoneze

Shitet nga: xxxx 05 Dhj 00:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Kafshet shtëpiak : Shpendë
Shesh mish te fllanzave japoneze, te fresket, dhe natyral.. fllanzat jan 1 muajshe..


Qmimi me marrveshje..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim