Papagaj Aleksander

Shitet nga: shkumbin 23 Mar 21:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Kafshet shtëpiak : Shpendë
shes tre papagaj aleksander jane te vitit 2014 me ngjyre te verdhe edhe prinderit u kane me te njejten ngjyre. papagajt jane shume te shendetshem pasi qe u kultivojme vet. ky lloj I papagajve flet deri ne disa qindra fjale dhe jetojne deri ne 40 vjet.
qmimi eshte I arsyeshen
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim