Papagaj bylbyla

Shitet nga: mamet 13 Jan 12:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 EUR

Komuna: Prizren
Kafshet shtëpiak : Shpendë
Shes popagaj me shumic ka 3 ero kafza me shumic 5.50cen me pako dhe Te gjith dhoje tjera kemi dh yshqym bylbylav
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim