Pulat dhe Gjelat

Shitet nga: Granit 25 Gsh 22:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prizren
Kafshet shtëpiak : Shpendë
Shes 6pula dhe 6gjela (gjinka) nr.tel 044-138-622
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim