Zimofka gardelina ibrit si dhe malino anifka

Shitet nga: luli 19 Mar 14:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prizren
Kafshet shtëpiak : Shpendë
She's zimofka 50 qifti. Gardelin 10 cop a. Ibrit lose bastrat 40 cops. Malino mashklli25. Femra15.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim