shiten papagajt

Shitet nga: bledi 25 Sht 20:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prizren
Kafshet shtëpiak : Shpendë
shes 3 papagaj 1 femer dhe 2 meshkuj
te gjithe jan ne gjendje shum te mir shendetsore
poashtu dhe te bukur.shiten komplet me kafaz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim