bikat

Shitet nga: bikat 01 Dhj 23:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 650 EUR

Komuna: Prizren
Kafshet shtëpiak : Të tjera
Bikat jan afer 700 kg dhe jan te ushqyer vetem me ushqim natyral jo me koncentrate etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim