Material shkollor dhe administrativ

Shitet nga: Besari 26 Nën 23:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Risi mbyllet Libraria dhe shes mallin adminstrativ dhe shkollor te gjith mallin qe ka poseduar nje librari Cmimi me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim