BMX-old school'

Shitet nga: L.F 13 Pri 08:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prizren
: Biçikleta
BMX është unike, t'gjitha pjesët e reja dhe të rregulluara...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim