Biçiklet Capriolo

Shitet nga: ardit 12 Gsh 19:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prizren
: Biçikleta
Shesh biçikleten capriolo
Asnjë gërvishtje se ka
Armotizerat nuk i ka te demtuara
Sistemi frenimit dhe te shpejtesis shimano
21 shpejtesi 7x3
Armotizerat jan xca(cross country action)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim