Biçiklet

Shitet nga: Burim 24 Shk 22:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR   130 EUR

Komuna: Prizren
: Biçikleta
Shes biçikleten shum e mir dhe shum ne gjendje te regudht asht si po e shini ne foto. Qmimi i diskutushem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim