Biciklet ALLOY

Shitet nga: shaban 20 Nën 15:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
: Biçikleta
Shes bicikleten e markes alloy e sapo ardhur nga itali biciklet praktike per udhtime te gjata me bagazh dhe shum konforte ne ecje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim