Biciklet e rre

Shitet nga: Visar Bytyqi 22 Gsh 09:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Prizren
: Biçikleta
Shes dhe e ndroj bicikleten eshte e rre me paket me ka ardh prej zvicre u kon e qmontume e kam montu vet me ka ardh me 01-08-2015,e ndroj me skuter me iphone 6 me ipad me llaptop,boj ndrim edhe me ndonje biciklet me te lir normal edhe me shtoni euro shtes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim