Biciklet made in Germany

Shitet nga: kushnin-has 19 Maj 18:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Prizren
: Biçikleta
Shes bicikleten 11- xx vjec,
besoj qe kete pranver doni te sodisni natyren ? Dhe me kete biciklet majft te mir dhe shum te dobishme mund ta arrini më leht..
Fotografit me posht e deshmojn ate.
made
Cmimi eshte fiks.!!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim