Biciklet

Shitet nga: Besim 04 Mar 17:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prizren
: Biçikleta
Shes biciklet te ardhur ngs Zvicra
Biciklla eshte shume e rrujtem dhe eshte ne gjendje shume te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim