Biciklet

Shitet nga: Besim 04 Mar 19:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prizren
: Biçikleta
Bicikleta esht e ardhur nga zvicra dhe esht ne nje gjendje shum te regullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim