Bicikleta

Shitet nga: Arbnor 09 Mar 22:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

115 EUR

Komuna: Prizren
: Biçikleta
Bicikleta eshte e re e posa ardhur nga gjermania.
bej ndrrim edhe me telefona si Iphone dhe samsung.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim