Bicikleta KTM DOWNHILL

Shitet nga: Meti 10 Mar 12:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Prizren
: Biçikleta
Shes bicikleten Downhill KTM ne gjendje super te rregullt. Per kontak ne Viber : +377 44 33 92 93
Gomat : Shwable Nobby Nic
Frenat : Avid Juice me glicerin me gurtne te rreja
Diskat : Jane te mdhaja 220mm she special per downhill
Amortizimi : FOX SHOX para dhe mbrapa
Mekanizmi : Shimano Deore XT
Dorzat dhe shala eshte Specialized.
Te gjtha servisat gati dhe eshte gati per vozitje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim