Bicikleta

Shitet nga: Bicikleta 31 Tet 20:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prizren
: Biçikleta
SHES BICIKLETA BULLS dhe SHIMANO NË GJENDJE TË MIRË TË ARDHURA NGA AUSTRIA PER INFO. Viber +436764830547
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim