Biciklete

Shitet nga: Nehat 16 Mar 20:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

199 EUR

Komuna: Prizren
: Biçikleta
Shitet extra bicikla, per profesionalista, dhe hobi sportista.
Pse te shkoni ne fitness kur kjo eshte menyra ma e shendetshme per te ushtruar.
Qmimi sillet rreth 200 euro e ku e kemi kismetin.
nr telefonit 044 624 568 Nehat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim