Biciklete

Shitet nga: Dalip 20 Sht 14:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
: Biçikleta
shes bicikleta dhe patika nga zvicrra patikat jan numer 38,39,40 kem edhe tjera po vetem keto foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim