Biciklete shpejtesie ELSENER u shit flm

Shitet nga: Shpat 07 Tet 15:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR   110 EUR

Komuna: Prizren
: Biçikleta
Bicikleta eshte e ruajtur mire dhe ne gjendje te rregullt fizike e optike.
Ka mekanizmin SHIMANO, eshte shum e lehte dhe shum e shpejte, ka bllokuese te rrotes si dhe ka dy pale frere(pozite per shpejtesi dhe pozite normale).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim