Biciklete

Shitet nga: BENI 15 Shk 17:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prizren
: Biçikleta
Shes bicikleten e tipit Capriolo.
Eshte blere ne qershor te vitit te kaluar (2014),dhe e kam perdorur vetem 3 muaj.
Te interresuarit mund te me kontaktojne ne numrin e telefonit dhe i njejti eshte edhe ne viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim