Biciklete

Shitet nga: Dren 01 Mar 20:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prizren
: Biçikleta
Bicikleta eshte e perdorur dhe ne gjendje te rregullt!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim