Biqiklet

Shitet nga: Denis 01 Pri 18:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prizren
: Biçikleta
Esht ne gjendje te rregulllt.Esht Shimano,e ardhur nga zvicrra.E she's per arsye se kon tjera dhe nuk e perdori.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim